REHA SOPOT

+48 535 288 892

PAKIETY MASAŻY
WYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE!

PAKIET MASAŻ 5

160PLN
140 PLN / MASAŻ
  • 5 sesji wybrego masażu
  • 6 miesięcy na wykorzystanie

PAKIET MASAŻ 10

160PLN
120 PLN / MASAŻ
  • 10 sesji wybrego masażu
  • 6 miesięcy na wykorzystanie
  • DARMOWA sesja drenażu limfatycznego nóg
BESTSELLER

Odkryj moc naszych masaży i doświadcz niesamowitego odprężenia! 

Nasi eksperci doskonale znają różne techniki masażu i są w stanie dostosować je do Twoich indywidualnych potrzeb. Czy potrzebujesz głębokiego rozluźnienia mięśni, redukcji bólu,  a może czujesz, że potrzebny jest Ci masaż limfatyczny lub chcesz skoncentrować się na zdrowiu neurologicznym? Mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie w każdym temacie!

Wybierz ilość sesji i skomponuj własny pakiet masaży w zależności od potrzeb. Możesz łączyć różne rodzaje masażu w ramach jednego pakietu.

Jakie masaże mam do wyboru?

RELAKS

Zwolnij i podaruj sobie chwilę odpoczynku. Wybierz masaż relaksacyjny dla rozluźnienia i zmniejszenia poziomu stresu. Dzięki takiej sesji poczujesz się znowu sobą, nabierzesz nowej energii i optymizmu.

UKOJENIE

Masz dosyć życia z bólem? Świetnie trafiłeś! Masaż pomoże Ci poczuc się znowu sobą bez bólu pleców czy sztywności stawów. Dzięki pomocy doświadczonych rehabilitantów poprawisz swoją mobilność, a także poczujesz lepsze krążenie krwi i limfy!

REGENERACJA

Nasi fizjoterapeuci wyspecjalizowani w sztuce rozluźniania mięśni i przywracania energii zapewnią Ci ukojenie i przyśpieszą proces regeneracji, abyś mógł szybko wrócić do treningów na pełnych obrotach! Poczuj pełną regenerację ciała i umysłu, dzięki systematycznym sesjom pakietu masaży!

ROBIMY TO NIE TYLKO DLA SIEBIE!

Reha Sopot, to jedna z działalności Fundacji Nasz Przyjazny Dom w Sopocie. Fundacja wspiera osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi w samodzielnym życiu. Pomagamy naszym podopiecznym w uzyskaniu samodzielności życiowej dostosowanej do ich możliwości w atmosferze zaufania, cierpliwości, empatii i uczciwości. Korzystając z naszych pakietów wspierasz działanie Fundacji i codzienne funkcjonowanie jej mieszkańców. Serdecznie DZIĘKUJEMY!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FUNDACJI NASZ PRZYJAZNY DOM

ZAMÓW PAKIET 5 MASAŻY

ZAMÓW PAKIET 10 MASAŻY

Skip to content