https://rehasopot.pl
Scroll Top
MEGA PAKIET NA ZDROWIE®
1800 zł
JEDNORAZOWO
MEGA PAKIET
4 masaże sportowe lub relaksacyjne
4 treningi personalne
2 sesje rehabilitacyjne
lub fizjoterapeutyczne
2 drenaże limfatyczne
2 tlenoterapie
1 sesja z ortotykiem
1 sesja z dietetykiem
6 zajęcia grupowe
PODARUJ SOBIE:
Trening personalny

PRZYPŁYW SIŁY
PO ZAJĘCIACH Z TRENEREM

Twój sukces to nasz cel. Zacznij treningi personalne z trenerem, który będzie Twoim przewodnikiem w podróży do lepszej wersji siebie, dostosowując plany i cele do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewni Ci efektywną pracę nad kondycją, siłą i wytrzymałością. Wyzwania sportowe mogą być trudne, ale z nami zyskujesz nie tylko fachową opiekę techniczną, ale także dawkę motywacji i wsparcia, które pomogą Ci pokonywać bariery i przesuwać swoje własne limity.
Czytaj więcej… 

DOTLENIENIE KOMÓREK
W KOMORZE HIPERBARYCZNEJ

Dzięki oddychaniu czystym tlenem, poczujesz jak Twoje płuca nabierają sił, a Twoja energia wzrasta. To nie wszystko! Twój umysł również odetchnie z ulgą, ponieważ dostarczymy więcej tlenu do Twoich szarych komórek, poprawiając koncentrację, pamięć i twój ogólny nastrój. Tlenoterapia wspomaga również krążenie krwi i wzmacnia Twoją odporność. To jest najwyższa jakość relaksu i regeneracji, na którą zasługujesz!
Czytaj więcej…

KOJĄCĄ
CHWILĘ MASAŻU

Jeśli potrzebna Ci rehabilitacja na kręgosłup i inne części ciała, to świetnie trafiłeś. Dzięki specjalnym technikom i doświadczeniu profesjonalnych rehabilitantów, masaże te pomagają rozluźnić napięte mięśnie, poprawiają krążenie krwi i redukują ból. To specyficzne doświadczenie, które przywraca Twoje ciało do pełnej sprawności i daje ulgę od codziennych dolegliwości. Pozwól naszemu zespołowi specjalistów rehabilitacji zadbać o Twoje dobre samopoczucie i potrzeby Twojego obolałego ciała.
Czytaj więcej…

ROBIMY TO
NIE TYLKO DLA SIEBIE

Reha Sopot, to jedna z działalności Fundacji Nasz Przyjazny Dom w Sopocie.

Fundacja wspiera osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi w samodzielnym życiu. Pomagamy naszym podopiecznym w uzyskaniu samodzielności życiowej dostosowanej do ich możliwości w atmosferze zaufania, cierpliwości, empatii i uczciwości.

Korzystając z naszych pakietów wspierasz działanie Fundacji i codzienne funkcjonowanie jej mieszkańców. Serdecznie DZIĘKUJEMY!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FUNDACJI NASZ PRZYJAZNY DOM

Skip to content