https://rehasopot.pl
Scroll Top

ZAJĘCIA Z NEUROREHABILITANTEM DZIECIĘCYM

Po ubiegłorocznym sukcesie projektu, z dumą kontynuujemy naszą misję wspieraną przez Miasto Sopot, mającą na celu zapewnienie naszym najmłodszym Mieszkańcom najlepszego wsparcia. 

Cieszymy się ogromnie mogąc ponownie zaprosić Was do udziału w projekcie i w tym roku. Dzięki wyjątkowej ofercie, kupując 6 sesji neurorehabilitacji dla swojego Dziecka w naszym Centrum Rehabilitacji, otrzymujesz aż 4 sesje ZA DARMO!  

Każdy mieszkaniec Sopotu może skorzystać z tego niepowtarzalnego wsparcia dla rozwoju i zdrowia swoich Pociech! Dysponujemy również szerokim spektrum zajęć rehabilitacyjnych. Nasz zespół może również zapewnić Tobie personalne i grupowe zajęcia ruchowe. Obiekt dysponuje także komorą tlenową, z której skorzystało już wielu Mieszkańców Sopotu.  

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele i zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie Społeczności Lokalnej. Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej fantastycznej inicjatywy. Zapisy juz wystartowały, jednak liczba dostępnych godzin jest ograniczona. Skorzystajcie z tej okazji, aby dać swoim dzieciom szansę na pełny rozwój i zdrowie!  

magda-padyjasek
Magdalena Padyjasek
masażystka
kasia-pioch
Katarzyna Pioch
neurorehabilitantka dziecięca
reha-sopot-favi
Malgorzata Nastaj
neurologopeda dziecięcy
Skip to content