https://rehasopot.pl
Scroll Top

EDUKACJA SEKSUALNA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ – RZECZYWISTOŚĆ

Wspólnie z Holis, już drugi rok z rzędu, łamiemy stereotypy i tabu dotyczące edukacji seksualnej osób z niepełnosprawnościami. Dążymy do stworzenia przestrzeni, w której każdy może zdobywać wiedzę na temat swojego ciała, intymności i relacji z szacunkiem oraz pełnym zrozumieniem.

Dzięki wsparciu specjalistów z Holis, którzy posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, ale także empatię i zrozumienie dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, nasze zajęcia są prowadzone w sposób wyjątkowo profesjonalny. 
 
Chcemy podkreślić, że nasza współpraca z firmą Holis (https://holisterapia.pl/) to nie tylko lekcje wiedzy, ale również budowanie świadomości i akceptacji swojego ciała oraz swoich potrzeb. To również doskonała okazja do rozmów na tematy, które często są traktowane w naszym społeczeństwie jako tabu.
 
Dziękujemy Holis za zaangażowanie i wsparcie w naszej misji tworzenia przestrzeni, w której każdy czuje się akceptowany i szanowany. Razem jesteśmy w stanie przekraczać wszelkie bariery i tworzyć bardziej otwartą i przyjazną społeczność.
Skip to content