https://rehasopot.pl
Scroll Top

Zielona Energia WSPIERA Fizykoterapię w NPD!

zielona energia
Z radością informujemy, że dzięki wsparciu Miasta Sopot udało nam się zrealizować innowacyjny projekt „Zielona energia wspiera fizykoterapię w NPD”. Projekt ten pozwolił nam na zakup i montaż paneli słonecznych oraz nowoczesnych urządzeń do fizykoterapii.
 
Co udało nam się zrealizować w ramach projektu?
  • Zakup i montaż paneli słonecznych (fotowoltaika): Dzięki temu możemy teraz produkować zieloną energię, która zasila nasze urządzenia.
  • Zakup nowoczesnych urządzeń do fizykoterapii: W tym innowacyjnych urządzeń do krioterapii miejscowej oraz fali uderzeniowej o działaniu przeciwbólowym.
 
Dokładamy nasza cegiełkę do produkcji zielonej energii poprzez instalację paneli fotowoltaicznych. Pozwolą one na ekologiczne zasilanie zakupionych urządzeń, co zmniejsza nasz ślad węglowy i wspiera zrównoważony rozwój.
 
Dzięki projektowi możemy również rozszerzyć dla Was ofertę fizykoterapii w naszym Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji. Dzięki nowym urządzeniom możemy oferować jeszcze bardziej zaawansowane i skuteczne metody leczenia, takie jak krioterapia miejscowa i terapia falą uderzeniową.
 

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z rozszerzonej oferty fizykoterapii w Reha Sopot. Dzięki zielonej energii i nowoczesnym technologiom, możemy jeszcze lepiej zadbać o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

 
Skip to content