REHA SOPOT

+48 535 288 892

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE ©
SPORT to nie tylko treningi personalne i siłownia - to o wiele więcej!

REHABILITACJA

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE
OD 99
PLN / sesję
 • sprawdź!

SPORT

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE
OD 99
PLN / sesję
 • personalne sesje treningowe
 • dodatkowe zniżki na sesje treningowe
 • tlenoterapia
 • dietetyk
 • masaże
 • ortotyk
 • + GRATIS wejście samodzielne na salę treningową

RELAKS

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE
OD 99
PLN / sesję
 • sprawdź!

Subskrypcja na Zdrowie Sport – maksymalne wsparcie Twoich wyników!

Chcesz uzyskać optymalne wyniki bez martwienia się o kontuzje czy zmęczenie organizmu? Nasza Subskrypcja na Zdrowie Sport jest stworzona specjalnie dla pasjonatów ruchu i wszelkich aktywności. Oferujemy kompleksowy pakiet usług, które pozwolą Ci osiągnąć szczytową formę w optymalnym czasie. 

Treningi personalne z doświadczonymi trenerami, masaże regeneracyjne, tlenoterapia na optymalizację wydajności płuc czy dobór właściwej diety – to wszystko w Twoim zasięgu w jednym pakiecie!

Subskrypcja na Zdrowie Sport to podróż ku doskonałości fizycznej i psychicznej. Nasz zespół doświadczonych specjalistów sportowych jest gotowy, by Cię ku temu poprowadzić!

PODARUJ SOBIE:

PRZYPŁYW SIŁY NA ZAJĘCIACH Z TRENEREM

Twój sukces to nasz cel. Zacznij treningi personalne z trenerem, który będzie Twoim przewodnikiem w podróży do lepszej wersji siebie, dostosowując plany i cele do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapewni Ci efektywną pracę nad kondycją, siłą i wytrzymałością. Wyzwania sportowe mogą być trudne, ale z nami zyskujesz nie tylko fachową opiekę techniczną, ale także dawkę motywacji i wsparcia, które pomogą Ci pokonywać bariery i przesuwać swoje własne limity.
Czytaj więcej… 

treningi personalne to nie wszystko

REGENERACYJNĄ CHWILĘ Z FIZJOTERAPEUTĄ

Ale treningi personalne to nie wszystko – to dopiero początek!Twoje mięśnie i stawy zasługują na najlepszą opiekę. Co miesiąc możesz korzystać z masaży sportowych, które złagodzą napięcie i przyspieszą regenerację po treningu. Dzięki technikom głębokiego ucisku i rozciągania, nasi specjaliści pomogą Ci rozluźnić spięte obszary, co z kolei umożliwi bardziej efektywną pracę treningową. Dzięki temu sukcesywnie będziesz poprawiać swoją wydolność i wyniki na sali treningowej.
 Czytaj więcej…

DOTLENIENIE ORGANIZMU PO TRENINGU

Jeśli treningi personalne i masaże za Tobą – czas na tlenoterapię. Dzięki oddychaniu czystym tlenem, poczujesz jak Twoje płuca nabierają sił, a Twoja energia wzrasta. To nie wszystko! Twój umysł również odetchnie z ulgą, ponieważ dostarczymy więcej tlenu do Twoich szarych komórek, poprawiając koncentrację, pamięć i twój ogólny nastrój. Tlenoterapia wspomaga również krążenie krwi i wzmacnia Twoją odporność. To jest najwyższa jakość relaksu i regeneracji, na którą zasługujesz! 
Czytaj więcej…

Przy każdym pakiecie

OTRZYMUJESZ NA START BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

z trenerem personalnym z opracowaniem
indywidualnego planu pracy 

BASIC

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE
138 PLN /sesja
 • przy zakupie pakietu - DODATKOWA SESJA TRENINGOWA NA START ZA 120 zł
 • 2 treningi personalne
 • 1 masaż u fizjoterapeuty
 • 1 tlenoterapia

*552 zł/m-c, z umową na 6 miesięcy

FULL

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE
116 PLN / sesja
 • przy zakupie pakietu - DODATKOWA SESJA TRENINGOWA NA START ZA 100 zł
 • 4 treningów personalnych
 • 2 masaże u fizjoterapeuty
 • 2 tlenoterapie
 • 1 spotkanie z ortotykiem lub dietetykiem do wyboru (na cały czas trwania umowy)​​
BESTSELLER

*928 zł/m-c, z umową na 6 miesięcy

PRO

SUBSKRYPCJA NA ZDROWIE
99 PLN / sesja
 • przy zakupie pakietu - DODATKOWA SESJA TRENINGOWA NA START ZA 50 zł
 • 6 treningów personalnych
 • 3 masaży u fizjoterapeuty
 • 2 tlenoterapie​
 • 1 spotkanie z ortotykiem lub dietetykiem do wyboru (na cały czas trwania umowy)​
 • + GRATIS wejście samodzielne na salę treningową WT-PT 7-13

*1188 zł/m-c, z umową na 6 miesięcy

SIŁA

Dzięki indywidualnie dostosowanym planom treningowym, pracujesz nad swoimi słabościami i wykorzystujesz swoje mocne strony, osiągając pełen potencjał. Trener personalny to nie tylko osoba, która motywuje Cię do wysiłku, to także ekspert, który poprawia Twoją technikę i pomaga unikać kontuzji.Z nim przełamujesz swoje limity i osiągasz cele, które wydawały się nieosiągalne. To nie tylko siła fizyczna, to również umysłowa pewność siebie, która przenosi się na inne aspekty Twojego życia.

REGENERACJA

Regeneracja po treningu to kluczowy aspekt osiągnięcia najlepszych wyników. Nasi fizjoterapeuci wyspecjalizowani w sztuce rozluźniania mięśni i przywracania energii zapewnią Ci ukojenie, poprawiają krążenie krwi i limfy, a także przyśpieszą proces regeneracji, abyś mógł szybko wrócić do treningów na pełnych obrotach! W połączeniu ze snem i odpowiednim odżywianiem, te zabiegi tworzą kompleksową strategię regeneracyjną wspierającą Twoje treningi personalne, cele i zdrowy styl życia.

DIETA

Bez diety nie ma wyników! Ma ona kluczowe znaczenie dla osiągnięcia sukcesów i zdrowego stylu życia. Treningi personalne czy samodzielne sesje na siłowni bez odpowiedniej diety nigdy nie zapewnią takich wyników, jakich oczekujesz bez odpowiedniego odżywiania. Zbalansowana dieta to paliwo dla wysiłku fizycznego. Dostarcza energii, wspiera regenerację mięśni i efektywność treningów. Pozwoli nam efektywniej pracować na siłowni, poprawić wytrzymałość i szybciej regenerować się po treningach.

ROBIMY TO NIE TYLKO DLA SIEBIE!

Reha Sopot, to jedna z działalności Fundacji Nasz Przyjazny Dom w Sopocie.

Fundacja wspiera osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi w samodzielnym życiu. Pomagamy naszym podopiecznym w uzyskaniu samodzielności życiowej dostosowanej do ich możliwości w atmosferze zaufania, cierpliwości, empatii i uczciwości.

Korzystając z naszych pakietów wspierasz działanie Fundacji i codzienne funkcjonowanie jej mieszkańców. Serdecznie DZIĘKUJEMY!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FUNDACJI NASZ PRZYJAZNY DOM

ZAMÓW SUBSKRYPCJĘ NA ZDROWIE REHABILITACJA PRO

ZAMÓW SUBSKRYPCJĘ NA ZDROWIE SPORT FULL

ZAMÓW SUBSKRYPCJĘ NA ZDROWIE SPORT PRO

Skip to content