+48 531 772 550

office@rehasopot.pl

Niko Domżalski

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Ze sportem związany od 20 lat. Przyjechałem do Trójmiasta z Borów Tucholskich celem ukończenia Szkoły Mistrzostwa Sportowego siatkówki Trefl Gdańsk, oraz reprezentowania tego klubu w drużynie młodzieżowej. Podczas tego procesu doznałem poważnego urazu. Nie pozwolił mi on na dalszą grę oraz uświadomił, jak ważna jest rehabilitacja oraz powrót do pełnej sprawności. Doświadczenia, które zebrałem z boiska oraz z procesów fizjoterapeutycznych na własnym ciele nakłoniły mnie do poszerzania wiedzy z dziedziny fizjoterapii i treningu na studiach wyższych.

Założyłem i prowadzę placówki Rehis Rehabilitacja i Sport Gdańsk oraz Rehis Rehabilitacja i Sport Sopot. Kieruję w nich zespołem doświadczonych fizjoterapeutów w celu zapewnienia najwyższej jakości terapii. 


Osobiście specjalizuję się w ortopedii oraz diagnostyce ciężkich przypadków bólowych. Ukończyłem wiele szkoleń specjalistycznych i skupiam się na ciągłym rozwoju i dalszym poszerzaniu wiedzy. Współpracuje również z zawodowymi drużynami sportowymi oraz sportowcami indywidualnymi różnych dyscyplin.