https://rehasopot.pl
Scroll Top
choreoterapia

NEUROTULAS

Z dużą radością informujemy, że świetlica NeuroTulas w fundacji Nasz Przyjazny Dom jest już otwarta! Jest to miejsce spotkań dla dzieci z problemami neurologicznymi, gdzie mogą się socjalizować, rozwijać swoje umiejętności i spędzić czas w świetnej atmosferze!

Drodzy rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – przez te kilka godzin w tygodniu możecie spokojnie zająć się swoimi sprawami, podczas gdy nasza kadra profesjonalnych rehabilitantów i pedagogów zajmie się Waszymi pociechami całkowicie za darmo!

Gwarantujemy brak nudy – na maluchy czeka sporo atrakcji! Będzie to między innymi choreoterapia, czyli terapia poprzez ruch i taniec, a także zajęcia plastyczne z arteterapii dla pobudzenia kreatywności i rozwoju umiejętności manualnych. Razem stworzymy bukiety kwiatów, niesamowite portrety, wyrzeźbimy piękne figury, lub stworzymy inne, kreatywne prace artystyczne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców – Świetlica NeuroTulas jest otwarta dla wszystkich dzieci z problemami neurologicznymi!

Kiedy?  W każdą środę miesiąca, w godzinach 14:30-17:30.

Skip to content