https://rehasopot.pl
Scroll Top

PROJEKT Neurorehabilitacja dorosłych

DLA KOGO?

Dorosłych sopocian z chorobami neurologicznymi oraz po zabiegach i urazach ortopedycznych. 

CO OFERUJEMY?

Mieszkacy Sopotu mają możliwość skorzystania z 2 godzin darmowej neurorehabilitacji w Reha Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona, więc radzimy nie czekać - zapisy są otwarte jedynie poprzez zgłoszenie mailowe na adres:

KIEDY?

Zajęcia indywidualne, po wcześniejszych zapisach zgodnie z dostępnymi terminami.

Zapraszamy dorosłych sopocian na neurorehabilitację w Reha Sopot! Dzięki współpracy z Miastem Sopot wspieramy potrzebujących sopocian świadcząc wysokiej jakości profesjonalne usługi w wyjątkowych cenach.

Ponadto pakiet specjalistycznych masaży leczniczych 4 + 1  ZA DARMO!  Dofinansowanie wynosi 50% pakietu neurorehabilitacji. Pakiet obejmuje 12 zajęć z neurorehabilitacji z możliwością wykorzystania w ciągu 3 miesięcy. Cena pakietu po 50% dofinansowaniu wynosi 1200 zł. 

Chcesz dowiedzieć się więcej czym jest masaż neurologiczny i na czym polega neurorehabilitacja? Zajrzyj na naszą stronę TUTAJ.

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni sposób rehabilitacji dla najbardziej wymagających pacjentów, w tym u osób z predyspozycją do występowania skoliozy idiopatycznej. Rehabilitanci w Reha Sopot pomogą w niwelowaniu dolegliwości oraz udzielą wskazówek na przyszłość, jak uniknąć kontuzji oraz bólu.

 

Skip to content